Añana Tourism
UZTAILEKO AGENDA

Uztailak 2

20:30 “Trapu Zaharra – Por hacer un favor” antzerkia Ribabellosan

22:00 KORTERRAZA MIX Armiñonen

Uztailak 3

10.00-11.30 Yoga aire librean Astulez-en

12:00 Yoga familian Santa Catalina Lorategi Botanikoan

19:00 – 22:00 Azoka solidarioa Espejoko ibaiaren ondoan

19:00 “Houdini” magia ikuskizuna eta globoflexia tailerra Beranturin

19:30 Antzerkia kalean “Bestealdean/Al otro lado” Zuhatzu Kuartangon

20:30 Los Dar2 taldearen kontzertua Langraiz Okako Plaza Berrian

22:00 KORTERRAZA MIX en Manzanos

 

Uztailak 4

11:00 – 14:00 Ekoizleen Azoka Uribarri Gaubean

11:30 – 13:00 Baso-bainua Angoston

12:00 Antzezlana humeentzat Santa Catalina Lorategi Botanikoan

13:00 Rosa López de Arcauteren “Retratos y paisajes de Berantevilla” margo erakusketaren inaugurazioa (erakusketa uztailaren 4tik 23ra 8:00etatik 15:00etara Beranturiko Udaletxeko erakusgelan)

 

Uztailak 5

10:30 – 12:30 Nordic Walking Ibilbidea Uribarri Gaubean. Erresbak: 945 35 30 40

11:30 – 14:00 Grafiti Tailerra Berantevillan

Uztailak 6

11:30 – 14:00 Grafiti Tailerra Berantevillan

17:00 – 19:30 “Espazioari begirada bat” bisita gidatua Valderejoko Parke Naturalan (Gaztelaniaz)

Uztailak 7

17:00 – 19:30 

Uztailak 8

11:30 – 14:00 Grafiti Tailerra Berantevillan

17:00 – 19:30 “Espazioari begirada bat” bisita gidatua Valderejoko Parke Naturalan (Gaztelaniaz)

Uztailak 9

10:00 – 13:00 Sketching tailerra Valderejo parke naturalean

11:30 – 14:00 Grafiti Tailerra Berantevillan

17:00 – 19:30 Espazioari begirada bat” bisita gidatua Valderejoko Parke Naturalan (Euskaraz)

20:30 Ana Bejarano jazz laukotea Gatz Haranean

Uztailak 10

10.00-11.30 Yoga aire librean Astulez-en

10:00 – 13:00 Sketching Tallerra Valderejoko Parke Naturalan (Gaztelana/Euskera)

12:00 “Tximeletak Lorategian” Tailerra Santa Catalina Lorategi Botanikoan

19:30 “Toc, toc” antzerkia Gesaltza Añanan

19.00 SCHUBERTIADA Kontzertua Angosto-ko Santutegian

19:00 – 22:00 Azoka solidarioa Manzanoseko gizartetxean

22:00 KORTERRAZA MIX Film-labur ekitaldia Bergüendan

22:00 KORTERRAZA TXIKI Film-labur ekitaldia Langraiz Okan

22:00 KORTERRAZA KOMEDIA Film-labur ekitaldia Pobes-en

Uztailak 11

11:30 – 13:00 Baso-bainua Angoston

11:30 – 13:00 Musika klasikoa Santa Katalina Lorategi Botanikoan

12:00 Yoga familian Santa Catalina Lorategi Botanikoan

Uztailak 12

10:30 – 12:30 Nordic Walking Ibilbidea Uribarri Gaubean. Erresbak: 945 35 30 40

Uztailak 13

10:00 – 13:00 Done Laurendi baselizara mendi martxa Valderejoko Parke Naturalan (Gaztelaniaz)

Uztailak 14

10:00 – 13:00 Done Laurendi baselizara mendi martxa Valderejoko Parke Naturalan (Euskaraz)

Uztailak 15

10:00 – 13:00 Done Laurendi baselizara mendi martxa Valderejoko Parke Naturalan (Gaztelaniaz)

16:00 Quintanilla eta Valluerca elizei bisita gidatua Gaubean

Uztailak 16

10:00 – 13:00 Done Laurendi baselizara mendi martxa Valderejoko Parke Naturalan (Euskaraz)

20.00 SCHUBERTIADA Kontzertua Tuestako elizan

20:30 Xilipurdi Antzerkia “Kutxo eta Blasa” pailazoak Ribabellosako igerilekuetan

22:00 Zinema aire librean: ““La llamada salvaje” (Gaztelaniaz) Santa Catalina Lorategi Botanikoan

Uztailak 17

12:00 “Tximeletak Lorategian” Tailerra Santa Catalina Lorategi Botanikoan

17:00 Tuestako “Nuestra señora de la Asunción” elizari bisita gidatua Tuestan

19:30 DR. MAHA´S MIRACLE TONIC kontzertua Zuhatzu Kuartangon. Atzeratuta.

20.00 SCHUBERTIADA Kontzertua Tuestako elizan

20:00 Memphis Kontzertua Berantevillan. Atzeratuta

21:00 “Los flipaos” kontzertua Zambranako igerilekuko tabernan

22:00 KORTERRAZA MIX Film-labur ekitaldia Estavillon

22:00 KORTERRAZA SUPER SELECCIÓN Film-labur ekitaldia Gesaltza Añanan

Uztailak 18

8:30 Hondartzareko autobusa (Laredo) Ribabellosatik

8:45 Hondartzarako txangoa Zambranatik

10:30 – 13:00 “Tximeleta goiza” bisita gidatua Valderejoko Parke Naturalan (Gaztelaniaz)

13:00 Molto Vivace Jazz & Fusion Musik Uribarri Gaubean

11:30 – 13:00 Baso-bainua Angoston

11:30 – 13:00 Musika klasikoa Santa Katalina Lorategi Botanikoan

12:00 Bisita antzeztua (Gaztelaniaz) Gesaltza Añanan

Uztailak 19

10:30 – 12:30 Nordic Walking Ibilbidea Uribarri Gaubean. Erresbak: 945 35 30 40

Uztailak 22

12:30-14:30 y 16:30 a 20:30 Puzgarriak igerilekuan Ribabellosan

Uztailak 23

17:00 San Martín de Bachicabo elizari bisita gidatua (Gaztelaniaz) Batxikabon

20.00 SCHUBERTIADA Kontzertua Batxikabon

20:00 Oscar Terol-en “¡Por comentarlo!” bakarrizketa Langraiz Okako gizartetxean. Helduentzat.

22:00 Zinema aire zabalean “Sherlock Holmes: juego de sombras”. Ribabellosa

 

Uztailak 24

10:00 – 20:00 I. Bonsai erakusketa Santa Katalina Lorategi Botanikoan

11:00 Ipuin Festibala (Gaztelaniaz) Santa Catalina Lorategi Botanikoan

12:00 Hitzaldia “Madrilgo Errege Lorategi Botanikoaren Bonsaien bilduma mantentzeko Plan Zuzentzailea” Alex Gomezekin, Santa Katalina Lorategi Botanikoan

17:00 “Nuestra señora de la Asunción” elizari bisita gidatua (Gaztelaniaz) Tuestan

18:00 The Song kontzertua La Era Tabernan (Eskota)

18:30 Magia tailerra ume eta gazteentzat Zuhatzu Kuartangon

20.00 SCHUBERTIADA Kontzertua Tuestako elizan

21:15 Manu Tenor Sax-en musika-emanaldia Ribabellosan

22:00 KORTERRAZA MIX Film-labur ekitaldia Ocio-n

Uztailak 25

10:00 – 15:00 I. Bonsai erakusketa Santa Katalina Lorategi Botanikoan

11:00 Ipuin Festibala (Gaztelaniaz) Santa Catalina Lorategi Botanikoan

11:30 – 13:00 Baso-bainua Angoston

Uztailak 27

11:00 – 12:00 Eskupilota Tailerra Berantevilla -n. Info eta erreserbak: 945 337 059

Uztailak 28

11:00 – 12:00 Eskupilota Tailerra Berantevilla -n. Info eta erreserbak: 945 337 059

 

Uztailak 29

11:00 – 12:00 Eskupilota Tailerra Berantevilla -n. Info eta erreserbak: 945 337 059

 

Uztailak 30

16:00 – 18:00 Eremitoriotik monasteriora bisita gidatua (Gaztelaniaz) Korro eta Tobillas -en

20:00 Antzerkia Zanbranako futbol zelaian

20:00 Lobo y Carmine-ren kontzertua Lantaron Sport Tabernan

 

Uztailak 31

10:00 – 11:00 / 11:00 – 12:00 Zumba tailerra Gesaltza Añanan

11:30 – 14:30 / 16:00 – 18:00 Umeentzako parkea eta ur-festa Zambranan

17:00 “San Martín de Bachicabo” elizari bisita gidatua (Gaztelaniaz) Batxikabon

20:00 SCHUBERTIADA Kontzertua Batxikabo elizan

20:00 Berdinki Zirkua “mikra” ikuskizuna Leciñana del Camino-n

22:00 KORTERRAZA SUPER SELEKZIOA Film-labur ekitaldia Berantevilla-n

22:00 KORTERRAZA SUPER SELEKZIOA Film-labur ekitaldia Zuhatzu Kuartangon

22:00 Helduentzako bakarrizketa: Enrique Loyola “Vivan los bares”. Ribabellosa

 

 



Utzi erantzuna

Zure helbide elektronikoa ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude

*

© Añanako kuadrilla | Ohar Legala | Añanako kuadrillara joan |
Foru enparantza, 11 · 01213 Rivabellosa (Araba/Álava) · Tel.: 945 355089 · Faxa: 945 355053
e-mail: turismo@cuadrilladeanana.es